Λοσιόν για μετά το ξύρισμα Narcisse από την Le Pere Lucien. Είναι μια λοσιόν Eau de Toilette, έχει υψηλή περιεκτικότητα σε οινόπνευμα.
Με άρωμα όπου κυριαρχεί το γιασεμί, το περγαμόντο, ο καπνός και το πατσουλί.
Ενυδατική και καταπραϋντική χάρη στα ενεργά συστατικά και τη γλυκερίνη που περιέχει, η λοσιόν θα ηρεμήσει αμέσως το κάψιμο και τους ερεθισμούς μετά το ξύρισμα και θα αφήσει το δέρμα σας φρέσκο, υγιές και ενυδατωμένο.
Άρωμα: Νότες κορυφής: Περγαμόντο, νότες πράσινου / Νότες καρδιάς: Νάρκισσος, γιασεμί / Νότες βάσης: Πατσουλί, κέδρος, λαβδάνιο, καπνός, βρύα δρυός. Οδηγίες: Αφού ξυριστείτε, ξεπλύνετε καλά το πρόσωπό σας με καθαρό, δροσερό νερό. Αυτή η ενέργεια θα κλείσει τους πόρους του δέρματος. Στη συνέχεια, απλώστε μερικές σταγόνες Le Père Lucien Narcisse After Shave Eau de Toilette, κάνοντας μασάζ στο πρόσωπο και το λαιμό.
Συστατικά: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Perfume (essential oil).
Παρασκευάζεται στην Γαλλία
Ανακαλύψτε και τα υπόλοιπα προϊόντα της Le Pere Lucien
Στην τιμή περιλαμβάνεται ΦΠΑ
Κατασκευαστής | Le Père Lucien |
---|