Officina Artigiana Acqua di Rose τονωτική λοσιόν.
Η τονωτική λοσιόν Acqua di Rose της Officina Artigiana είναι ένα απαραίτητο προϊόν ομορφιάς που διατίθεται σε κομψό μπουκάλι των 250ml. Παρασκευάζεται με αγνό αποσταγμένο νερό και εκχύλισμα τριαντάφυλλου γνωστό για τις ευεργετικές του ιδιότητες στην επιδερμίδα. Ιδανικό για όλους τους τύπους επιδερμίδας, ακόμη και για τις πιο ευαίσθητες. Τονώνει την επιδερμίδα και τη διατηρεί νεανική και ελαστική.
Προάγει τη φυσική ενυδάτωση της επιδερμίδας βοηθώντας στην πρόληψη της ερυθρότητας και των ερεθισμών που προκαλούνται από περιβαλλοντικούς παράγοντες. Χάρη στα φυσικά του συστατικά, σέβεται και περιποιείται απαλά την επιδερμίδα.
Οδηγίες: Για να αξιοποιήσετε στο έπακρο τα οφέλη της τονωτικής λοσιόν, συνιστάται η εφαρμογή της πρωί και βράδυ μετά τον καθαρισμό του προσώπου. Μουλιάστε ένα βαμβάκι και περάστε το απαλά σε όλο το πρόσωπο χωρίς να το ξεπλύνετε, επιτρέποντας στο προϊόν να δράσει αποτελεσματικά. Είναι επίσης τέλειο για αναζωογονητικές και καταπραϋντικές κομπρέσες.
Η συνεχής χρήση της τονωτικής λοσιόν αφήνει το δέρμα ορατά τονωμένο, απαλό και λαμπερό. Όταν εφαρμόζεται στα βλέφαρα, βοηθάει στη μείωση των εμφανών σημείων κόπωσης, δίνοντας μια πιο φρέσκια και λαμπερή όψη.
Συστατικά: Rosa Centifolia Water: Γνωστό για τις τονωτικές και καταπραϋντικές του ιδιότητες.
Στη τιμή περιλαμβάνεται ΦΠΑ.
Κατασκευαστής | Officina Artigiana Milano |
---|---|
EAN/Barcode | 8051739117837 |