Όπως και τα σαπούνια τους, έτσι και οι λοσιόν για μετά το ξύρισμα της Abbate Y La Mantia είναι ιδιαίτερα ασυνήθιστες. Η λοσιόν για μετά το ξύρισμα της σειράς Vulcano, έχει ένα ιδιαίτερο άρωμα πικάντικου σπόρου τσίλι πιπεριού. Πράσινο και αναζωογονητικό στην αρχή, ζεστό, αρρενωπό και βαλσάμικο άρωμα στο τέλος.
Το εξαιρετικό αυτό After Shave διατίθεται σε γυάλινο μπουκάλι με διπλό τοίχωμα με ANTI-UV ιδιότητες. Το ειδικό αυτό μπουκάλι προστατεύει τα συστατικά του χωρίς να αλλοιώνεται η τέλεια ισορροπία τους.
Το after shave περιέχει καστορέλαιο και μενθόλη που θα σας αφήσει μια ευχάριστη αίσθηση φρεσκάδας.
Ανακαλύψτε και τα υπόλοιπα προϊόντα της Abbate Y La Mantia
Συστατικά: Acohol denat, aqua (water), parfum (fragrance), polysorbate 20, peg-40 hydrogenated castor oil, menthol, tetrasodium edta, d-limonene, linalool, eugenol, benzyl salicylate, benzyl benzoate.
Στη τιμή συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α
Κατασκευαστής | Abbate Y La Mantia |
---|